کارتون بره ناقلا Shaun The Sheep خرید اینترنتی پستی ارزان

کارتون بره ناقلا Shaun The Sheep خرید اینترنتی پستی ارزان :

کارتون بره ناقلا چندین برابر از تام و جری خنده دار تر و محدود به گروه سنی خاصی نیست و پیشنهاد ما برای همه سنین است چون بسیار با طراوت و رنگ های زنده دارد و همچنین داستان ساده و در عین حال بسیار جذاب تر از آنچه فکرش را می کنید میباشد.

فروش اینترنتی پستی مجموعه کامل کارتون بره ناقلا بزودی . . .

کارتون بره ناقلا

عکس, تصویر کارتون بره ناقلا Shaun The Sheep خرید اینترنتی پستی ارزان

موضوع داستان کارتون بره ناقلا : فردی در کشور انگلستان دارای مزرعه ای با گله ای گوسفند می باشد که در بین این گله بره ای با هوش وجود دارد.
سگ نگهبان هم که به عنوان دستیار صاحب مزرعه است نقش مهمی ایفا میکند. اتفاقات و صحنه های جذاب و خنده دار شما را تا پایان هر قسمت در جای خود میخکوب می کند.
خوک های شیطون و موزی نیز در حیاط کناری مزرعه حکم دشمن گله گوسفند را دارند و در واقع نقش منفی کارتون Shaun The Sheep ( گوسفند زبل ) هستند که ماجراهای جالبی را خلق میکنند. همیشه رهبر گله گوسفندان شائون ، بره باهوش و ماجراجو است.

کارتون Shaun The Sheep

عکس, تصویر کارتون بره ناقلا Shaun The Sheep خرید اینترنتی پستی ارزان

کلیه قسمت های این کارتون بی کلام می باشد و با موسیقی هیجان انگیر ماجرا توصیف می شود.

مجموعه ی بی نظیر و فوق العاده ی زیبای کارتون Shaun The Sheep ویا همان گوسفند ها ی بامزه که شما را با گوسفند های یک دامدار که با کارهای بامزه و جالبی که می کنند ما را وادار به خنده می کند . از سگ دامدار که نگهبان گوسفند ها گرفته تا خوک های شیطون که نقش منفی فیلم هستند که در بعضی قسمت ها گوسفندها و سگ نگهبان را با شیطنت های خود آنها را دچار مشکل می کنند .

عکس کارتون بره ناقلا Cartoon Shaun The Sheep

عکس, تصویر کارتون بره ناقلا Shaun The Sheep خرید اینترنتی پستی ارزان

در این کارتون گوسفندها با کارهایی که برای نجات خود و دامدار و مخصوصآ سوتی های سگ نگهبان می کنند نشان می دهد که این گوسفندها باهوش تر از بعضی انسان ها هستند!! ، البته فکر خلاق این کارتون یک گوسفند لاغر و بامزه است که با فکر اون مشکل ها حل می شود که از قبیل نجات دیگر گوسفندها از مشکلات ، انجام وظایف عقب مونده ی سگ نگهبان ، اداره کردن بعضی کارهای دامدار و خیلی موارد دیگر که همه ی اینها موجب مهیج شدن این مجموعه شده است .

Shaun The Sheep بره ناقلا (گوسفند زبل) تاکنون در بیش از ۵۰ کشور مختلف از جمله ایران نمایش داده شده است و توانسته است از سایت IMDB رتبه ۸٫۸ از ۱۰ را کسب نماید.
این انیمشن زیبا دارای ۸۰ قسمت بوده که ۴۰ قسمت آن در سال ۲۰۰۴ و ۲۰ قسمت جدید از آن در سال ۲۰۰۹ پخش شده است و ۲۰ قسمت دیگر نیز تا پایان ماه فوریه ۲۰۱۰ پخش خواهد شد.

این مجموعه زیبا از کارتون بره ناقلا می باشد که هم اکنون می توانید آن را از فروشگاه اینترنتی ما بصورت پستی خریداری نمایید.

کارتون گوسفند زبل ( کارتن گوسفند باهوش )

عکس, تصویر کارتون بره ناقلا Shaun The Sheep خرید اینترنتی پستی ارزان

برای مشاهده قیمت و خرید کارتون بره ناقلا بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

» اینجا را کلیک کنید «


درمورد :

  • نویسنده : العبد
  • تاریخ : ۱۱ خرداد ۱۳۹۱